Kapky Beauty Lashes, časté dotazy

Zde jsou odpovědi na nejčastější dotazy spojené s aplikací kapek Beauty Lashes.

Co se stane, když se mi kapky dostanou do oka?

Kapky BeautyLashes vždy nanášejte na řasy a víčka. Pokud se stane, že se do očí dostanou, mírně štípou, protože oko je značně citlivé na cizorodé látky včetně čisté vody. Doporučume kapky z očí vytlačit silnějším sevřením víčka. Pokud by problémy přetrvávaly, propláchněte oko čistou vodou. Po oschnutí oka by mělo dojít ke zklidnění. Pak můžete znovu a opatrně kapky aplikovat. Vzácně se může objevit citlivá nebo alergická reakce na bioaktivní látky v kapkách. V tom případě používání kapek ukončete.


Na jak dlouho mám jedno balení kapek?

Jedno pouzdro s kapkami Beauty Lashes obsahuje 3,5 ml kapek. To stačí pro aplikování na obě víčka 1x denně po dobu 4 měsíců. Chcete-li urychlit prodloužení řas a kapky nanášet 2x denně, je cenově výhodné koupit v eShopu dvě balení současně.


Kde a jak mám kapky skladovat?

Kapky na prodloužení řas mají plnou účinnost během celé záruční doby. Při jejich používání není nutný zvláštní způsob skladování.
Vhodné je kapky ukládat např. do tmavé skříňky a zbytečně je nevystavovat slunečnímu záření a zvýšeným teplotám. Máte-li zakoupeno více balení nebo kapky nenanášíte každý den, doporučujeme je skladovat v dolní části chladničky. V žádném případě však kapky nesmí zmrznout !!!


Můžu opakovaně zasouvat houbičkový aplikátor do pouzdra s kapkami?

Ano. Aplikátor s houbičkou byl zvolen právě z tohoto důvodu. K mikrobiální kontaminací nedojde, protože náplň kapek v pouzdru je chráněna vhodnými konzervačními látkami.


Jaké jsou vedlejší nežádoucí účinky?

Kromě štípání v očích při nešikovném nanášení nejsou v současné době známy ani pozorovány něžádoucí vedlejší účinky. V době těhotenství nebo při jeho plánování pro jistotu kapky nepoužívejte.


Mohou kapky stimulovat také růst vlasů a obočí?

Ano. Beauty Lashes kapky stimulují také růst vlasů a obočí. Jejich aplikace na vlasy by ale byla finančně náročná. Také je dobré si uvědomit, že postižená místa musí obsahovat alespoň zbytky vlasových kořínků, po kterých kapky sklouznou až k vlasovému lůžku.


Jaká je kvalita BeautyLashes kapek ve srovnání se zahraničními produkty?

V zahraničních výrobcích i v kapkách Beauty Lashes jsou použity velmi drahé suroviny. BeautyLashes při srovnatelné ceně ale obsahují širší spektrum účinných látek a ve vyšším množství. Kosmetické pouzdro BeautyLashes obsahuje 3,5 ml kapek, zahraniční produkty jsou většinou plněny jen 3 ml kapek. Z těchto důvodů si dovolujeme tvrdit, že BeautyLashes kapky jsou cenově výhodnější. Zvýšený obsah a šíře spektra bioaktivních látek znamenají rychlejší nástup růstové fáze řas, nízkou spotřebu kapek a vysokou účinnost při prodlužování řas. Zákaznice určitě ocení šroubovací pouzdro s praktickým houbičkovým aplikátorem, kterým se kapičky pohodlně aplikují beze ztrát. Samozřejmostí je příbalový leták s návodem k použití, který obsahuje potřebné informace.


Vracejí se řasy do původního stavu po dokončené kůře s kapkami Beauty Lashes?

Až dokončíte čtyřměsíční kůru s kapkami Beauty Lashes, řasy se nezačnou samovolně zkracovat a do původního stavu se nevracejí. Ale uvědomme si, že řasy, stejně jako vlasy, se přirozeným způsobem obnovují. Po vypadnutí vyroste z řasového lůžka řasa nová, která může být kratší než ta prodloužená kapkami. Proto doporučujeme kůru s Beauty Lashes třeba po jednom roce od předcházející aplikace zopakovat.