Umělé řasy, nalepovací řasy nebo kapky na růst řas?

zkušenosti zákaznic

Ze spousty diskuzí, názorů a dotazů jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavejší…


Andrea Kašparová [36, Milevsko]: …výsledek mě překvapil a je vidět…

e-mail: 1.5.2013

Právě jsem dokončila čtyřměsíční používání vašeho unikátního séra. Ráda bych v tom pokračovala a využila vaší nabídky Vyfoť své řasy, získej odměnu! (KOMPLETNÍ SADU PERFECT & BEAUTY LASHES).
Každý měsíc mám zdokumentované fotografie svých řas, které bych vám ráda odeslala. S přípravkem jsem spokojena, výsledky růstu jsou zřejmé z fotek a určitě ho budu dál doporučovat.

Posílám fotky:
- před začátkem používání
- po 1. měsíci - začíná se projevovat mírné zahuštění řas
- po 2. měsíci - řasy zhoustly a pomalu začínají růst
- po 3. měsíci - řasy jsou opět o kousek delší
- poslední fotky po 4. měsících používání - výsledek mě mile překvapil a při porovnání fotek je vidět. Můžu jen doporučit.
S pozdravem Andrea Kašparová

e-mail: 10.5.2013

Dobrý den!
Balíček dnes dorazil. Jsem ráda, že budu moci pokračovat a vyzkoušet celou sadu, zdarma :-)
Děkuji Kašparová postupné prodlužování řas si můžete prohlédnout zde…


Lucie [21, Praha]: …chce to trpělivost a vydržet

Ahoj holky, máte nějaké zkušenosti s kapkami Beauty Lashes? Já jsem si je koupila a nebyla jsem moc přesvědčená, že to funguje. Každý den jsem podle návodu řasy natírala a za 2 měsíce pomalá změna, řasy se začaly prodlužovat a houstnout. No a po 4 měs. super, nádhera… Tak jsem koupila další balení a teď si to nanáším jednou za 3 dny a jsem spokojená. Doporučuju vyzkoušet, ale chce to opravdu trpělivost a vydržet.

Eva [39, Jihlava]: Za umělé řasy jsem dala skoro šest tisíc a zničily se mi…

Kapky na růst řas používám už asi měsíc a půl, a jsem spokojená. Za umělé řasy jsem dala skoro šest tisíc a zničily se mi, bylo děsné jak mi pořád odpadávaly. Tohle stojí kolem dvou tisíc a mám řasy vlastní a dlouhé, žádné nalepovací řasy. Akorát to chce trpělivost a nanášet jen malinko jak píšou v návodu, ale funguje to. Jsem zvědavá jaké řasy budu mít za čtyři měsíce.

Majka [23+47, Plzeň]: …mamka si to dává na obočí a to jí zhoustlo

Ahoj asi 4 týdny to používá mamka, ze začátku řasy mazala každý den a už to začíná být vidět a po namalování je tam už vidět velký rozdíl, když oči namalovaný nemá tak to tak výrazné neni, no ale je vidět že řasy jsou delší a hustší, ještě nabarvit barvou na řasy a obočí a bude to perfektní. Takže se určitě vyplatí počkat a furt pravidelně mazat. Taky o tom uvažuju… mamka si to dává i na obočí a to jí taky dost zhoustlo.

Sára [22, Břeclav]: Nikdo nechce věřit že nemám umělé řasy…

Ahojky používám Beauty Lashes, po měsíci super a po dvou měsících neuvěřitelný, nikdo nechce věřit že nemám umělé řasy, krásné zatočené a pevné řasy až k obočí, asi po půl roce se mi začali obměňovat za původní, tak jsem si koupila ještě jedno balení a natírám si víčka asi dvakrát do týdne.

Petra [19, Brno]: …od kámošky vím že to funguje

Zdarec, od kámošky vím že to fakt funguje, byla jsem překvapená jak moc jí řasy za tři týdny povyrostly. Můžeš mi pls napsat odkaz na stránky kdes ty kapky na růst řas sehnala? Mám totiž obavy z padělků, prý taky můžou poškodit oči.

Gábina [27, Ostrava]: Dost holek se mně ptá jestli nemám nalepovací řasy…

Ahoj holky, tak já kapky Beauty používám teprv druhý měsíc a můžu říct, že mi řasy o dost narostly, jsem nadšená a dost holek se mně ptá jestli nemám nalepovací řasy. Moc jsem tomu na začátku nevěřila, ale opravdu to funguje, jen to chce trochu trpělivosti. Já kapky aplikuji vždycky večer po odlíčení a odmaštění, pak mi to zabere max. 2 minutky a můžu jít spinkat.

Marcela [24, Liberec]: …za sebe říkám že to je skoro jak zázrak

Také se připojuji se svým názorem na beautylashes. Koupila jsem si je na wellness4you.cz, používám asi měsíc a efekt je opravdu vidět. Řasy se mi nijak nestáčí jak sem to kdesi četla, používám kleštičky, ale co se týká délky a zhoustnutí tak to je fakt pecka. Taky se mi moje řasy zdají o něco tmavší, hlavně ty spodní, které jsem před tím mělo skoro neviditelné, takové světlé.
Ale teď, ta délka, to je fakt něco, uvidím jestli narostou ještě víc, ale už teď to vypadá skvěle. Nanáším si to každý večer podle návodu zatím mně to nijak neštípe. Zajímalo by mně jestli to nemůže po delší době nějak škodit očím. Zatím jsem ale nadšená a za sebe říkám že to je skoro jak zázrak!