Zajímavé články [1]

[15.2.2013, prodlouzeniras.info] 

Vlastní prodloužené versus umělé řasy

Málokterá žena se může chlubit krásnými dlouhými a hustými řasami, které jsou symbolem ženské smyslnosti a osobní přitažlivosti. Oči jsou bránou do duše a lemovány nádhernými řasami jsou jako vstupem do rajské zahrady, zvlášť pro muže, kteří se na ně dívají. Krásné řasy jsou stejně důležité jako pěstěné hladké ruce či jako projasněný mladistvý obličej. Jakákoliv komunikace začíná pohledem z očí do očí. Stejně tak i první dojem uděláme na druhého člověka během prvních pár sekund, a proto jsou oči a zdravé a krásné řasy tak důležité. Navíc dlouhé a husté řasy působí skutečně velmi sexy. www.prodlouzeniras.info


[17.12.2011, aloe-info.cz] 

Proč pít Aloe Vera gel

aloe vera gel z listu

Během několika posledních let se po celém světě doslova vyrojila spousta výrobků obsahujících Aloe Vera. Od pleťové kosmetiky (krémy, masky, šampóny, holicí pěny), přes hygienické potřeby (dámské vložky, toaletní papír, žiletky) až po nápoje nebo třeba i smysl postrádající kombinaci ponožek s Aloe Vera.
Podívejme se dnes podrobněji na gel z Aloe Vera. Co je pravdy na tom, že jeho pravidelné pití má až neuvěřitelné léčivé účinky? Skutečně pomáhá od tolika neduhů?