Vlastní prodloužené versus umělé řasy

Bohužel ne všechny ženy byly přírodou takto obdařeny a jsou proto často nuceny volit mezi nejrůznějšími technikami, jak si řasy prodloužit a zkrášlit. Mnohé volí speciální řasenky, jiné se rozhodnou pro umělé řasy, ale malo z nich už ví, že existuje způsob, jak své vlastní řasy skutečně prodloužit téměř o 100%, a to s pomocí unikátních kosmetických přípravků, které podporují růst a kvalitu řas: wellness4you.cz

Než se žena rozhodne, kterou metodu zvolit, měla by vědět, co s sebou jednotlivé způsoby přinášejí, jaká jsou jejich pro a proti. Pokud se žena rozhodne nechat si prodloužit řasy v kosmetickém salónu pomocí umělých řas, které se lepí na vlastní řasy, je třeba počítat s vyšší pořizovací hodnotou. Cena za nalepení řas se pohybuje od 2.500,- Kč nahoru, navíc je potřeba docházet za kosmetičkou v určitých časových intervalech, cca každých 14 dní až 3 týdny na doplňování řas.

Investovat do umělých řas?

Investice v tomto případě je dost vysoká a časově náročná. Řasy, které podstupují takové prodlužování, se časem narovnávají, protože nesou velkou tíhu, pod kterou se mění jejich přirozeně natočený tvar. Po několika týdnech se samy odlepují. Další nevýhodou je to, že se k těmto nalepeným řasám musí žena chovat velmi opatrně, aby vydržely co nejdéle. Po sundání umělých řas bývají vaše řasy prořídlé, slabé a polámané. V neposlední řadě – ne každá žena je ochotna přijmout cizí nebo umělé řasy. www.prodlouzeniras.info/postup-prodlouzeni-ras

Na druhé straně, toužíte-li po přirozených řasách, které by byly dlouhé, velmi husté a skutečně zdravé, a to s menší finanční investicí, zvolte kosmetický přípravek, který podpoří a maximálně urychlí růst vašich přirozených řas. Takovým přípravkem, jedinečným českým výrobkem s mezinárodním certifikátem, jsou kapky na podporu růstu a objemu řas Beauty Lashes. Velkou výhodou této volby je, že nemusíte pravidelně navštěvovat kosmetický salón, protože tuto kúru zvládne každá žena vlastními silami a dokonce v pohodlí svého domova.

Kapky Beauty Lashes

Kapky Beauty Lashes jsou jednoznačně nejlepší volbou, chcete-li mít přirozeně krásné, ale zároveň dlouhé, husté a tmavé řasy, kterými učarujete každému muži, ale hlavně budete sama se sebou a se svou vizáží nadmíru spokojená. Kapky Beauty Lashes jsou výživným bioaktivním stimulátorem, který zajistí nový intenzivní růst vašich řas, způsobí jejich zhuštění a řasy získají navíc přirozený tmavší odstín. Dalším důvodem, který hovoří pro používání kapek Beauty Lashes, je zdravotní nezávadnost a nepřítomnost vedlejších nežádoucích účinků při jejich dlouhodobějšímu užívání.

Navíc aplikace je velmi snadná. Pomocí praktického houbičkového aplikátoru se kapky nanášejí jednou či dvakrát denně na horní víčko do míst, odkud vyrůstají řasy. Tato aplikace zajistí nanesení kapek i na dolní víčko. Během prvních dvou týdnů již můžeme sledovat první viditelné změny a do 4 měsíců můžete mít krásné, dlouhé a husté řasy, se kterými se budete cítit mnohem přitažlivější a neodolatelná.

Perfect Lashes Keratin jako řasový kondicionér

Na podporu kvality, pevnosti a výživy vašich řas doporučujeme aplikovat jednou denně Perfect Lashes s keratinem. Toto sérum na řasy podporuje regeneraci a výživu řas po celé jejich délce, kde se také aplikuje. Tak získáte pevnější a zdravější řasy, které budou také mnohem lépe vypadat. www.mujstyl.com/news/zdrave-a-krasne-rasy

S kosmetickými produkty Beauty Lashes a Perfect Lashes můžete dosáhnout neuvěřitelných výsledků již za poměrně krátkou dobu. Stačí jen pravidelně aplikovat kapičky a sledovat růst vašich řas. Vy i vaše řasy si zasloužíte kvalitní péči a pozornost, věnujte ji samy sobě.